• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

2017 - 2018 навчальний рік

Вітаємо переможців

Вітаємо !

Переможців міського заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

І місце - Долженко Аліна , 5 –Б клас за роботу "Планета оазис" (керівник гуртка Антонов Г.Г.)

ІІ місіе – Швець Каріна , 9 – А клас за роботу "Вони так близько" (керівник Стогова Н.А.)

ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

ІІ місце - Шаповал Кіра 6 – Б клас

ІІІ місце – Кузнєцова Софія 5 – А клас

ІІІ місце – Рогова Вероніка 10 –А клас

IV місце - Забабуріна Дар'я 7 – Б клас

IVмісце – Семенюк Каріна 9 – В клас

Вітаємо переможців

II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад!

Бажаємо нових злетів, натхнення і наснаги!

Окрема подяка терплячим педагогам та представникам адміністрації за організацію та проведення олімпіади!

Історія

Семенюк Карина (9-В)-ІІІ місце, вч. Ремешевська І.Є.

Єфремова Юлія(9-В)-ІІІ місце, вч. Ремешевська І.Є.

Куставінова Анастасія(11-А)-ІІІ м, вч. Порожня Л.М.

Ковальова Яна (10-А)-ІІім., вч. Порожня Л.М.

Самойленко Анастасія (10-А) -ІІ м. , вч. Порожня Л.М.

Фізика

Семенюк Карина (9-В)-ІІІ м., вч. Бакаляр О.В.

Макарчук Анастасія (7-А)- ІІІ м. , вч. Ізуїта А.В.

Біологія

Семенюк Карина (9-В)-І м., вч. Сбойчакова О.Т.

Українська мова та література

Семенюк Карина (9-В)-ІІІ м., вч. Пічкур М.С.

Правознавство

Семенюк Карина (9-В)-ІІ м. ,вч. Порожня Л.М.

САмойленко Анастасія(10-А)-І м. , вч. Порожня Л.М.

Білоконь Єгор(11-А)-ІІ м. , вч. Порожня Л.М.

Зарубіжна література

Єфремова Блія(9-В)-ІІІ м. , вч. Шаманська Т.О.

Рогова Вероніка (10-А)-І м. ,вч. Середенко Т.О.

Англійська мова

Єфремова Юлія(9-В)-ІІІ м. ,вч.Герд Н.В.

Самойленко Анастасія (10-А)-ІІ м. , вч. Єрмачков А.О.

Злочевська Анна(11-А)-ІІ м. , вч. Устяновська Т.М.

Перестюк Карина (8-Б)-ІІІ м., вч. Устяновська Т.М.

Географія

Єфремова Юлія (9-В)-ІІІ м. ,вч. Вольтман Є.А.

Математика

Ковалевський Ігор (6-Б)-ІІІм. , вч. Гросул Н.А.

Кiлькiсть переглядiв: 526

Коментарi